Ideally Located Gorgeous Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Ideally Located Gorgeous Villa St. Barthelemy med 1 sovrum, med kapacitet att ta emot 4 gäster, ligger inom 1 km från betydande kulturella landmärken som Kalinas & Tainos.
Den här villan med 2 badrum har ett behändigt läge inom några kvarter från Gouverneur. Denna villa ligger inom 10 minuter med bil från Nikki Beach, och Anse de Grande Saline ligger ungefär 15 minuters bilresa bort.
Gästerna erbjuds utsikt över trädgården. Badrumsfaciliteterna i Ideally Located Gorgeous Villa inkluderar också en separat toalett. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också för din bekvämlighet.
I ett komplett kök finns te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap, så att du kan laga din favoriträtt. Gästerna kommer att njuta av västindiska rätter på restaurangen Santa Fe, som ligger mindre än 50 meter bort. Gustav III:s flygplats kan nås på 10 minuter med bil.
- Lokala sevärdheter
- Church of Our Lady of the Assumption1007 km
- Plage du Gouverneur957 km
- The Strand1047 km
- Anse de Gouverneur1046 km
- Ancien four1224 km
- Gustavias hamn1212 km
- Nikki Beach1164 km
- Swedish Clock Tower1021 km
- Theatre du Paradis1003 km
- Flygplatser
- Gustav III:s flygplats3,4 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Te- och kaffefaciliteter
- Strykservice
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Ideally Located Gorgeous Villa till Gustav III:s flygplats?
Flygplatsen Gustav III:s ligger 5 km från Ideally Located Gorgeous Villa. - ❓
Finns det ett kök på Ideally Located Gorgeous Villa?
Ett utrustat pentry finns på Ideally Located Gorgeous Villa. - ❓
Tillåter Ideally Located Gorgeous Villa husdjur?
Ideally Located Gorgeous Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Ideally Located Gorgeous Villa?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Ideally Located Gorgeous Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
Gästerna i villan kan enkelt nå Gouverneur och Nikki Beach, som ligger mindre än 1 km från boendet respektive 2 km bort.